Technologie výstavby rodinných domů na klíč

Rodinné domy RD STYL a.s. se nevyznačují pouze zdařilým dispozičním  řešením a příjemným venkovním vzhledem, ale i kvalitním konstrukčním řešením s důrazem na tuhost, variabilitu, snadnou účežbu a nadprůměrné tepelné izolační vlastnosti.

Domy společnosti RD STYL a.s. jsou prováděny kladickou zděnou technologií z pálených voštinových cihel s železobetonovým monolitickým stropem a schodištěm, dřevěným krovem krytým tvrdnou krytinou. Námi dodávaná okna jsou český výrobek a celý dům je zateplen fasádním izolačním systémem. Veškeré rozvody elektro jsou nataženy v měděných drátech. Rozvody vody jsou v plastu. Rozvody topení sjou provedeny z plastohliníkových profilů. Hrubé podlahy jsou vylity samonivelační anhydritovou hmotou a šikminy stropu ve 2.NP jsou zaizolovány izolačním vatou a překryty sádrokartony. Veškeré vnitřní dveře jsou obložkové SAPELI. Celý dům je postaven na železobetonové desce umístněné na betonových základových pásech.

 

 

 

 

 

Tisk Vytisknout stránku Přidat k oblíbeným Přidat k oblíbeným
Domy k prodeji
Nabídka pozemků
Akce a slevy
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít
Telefon Kontakt