Reference rodinných domů exterier / interiér

EXTERIÉR               INTERIÉR


Zkušenosti klientů

Stavební společnost RD Styl je na trhu již 20 let. Za tuto dobu jsme v Moravskoslezském a Olomouckém kraji postavili přes 1000 rodinných domů a získali jsme si tak spousty spokojených zákazníků. Přečtěte si názory některých našich klientů.

 

Jakub D. - Ostrava

U RD stylu jsme si vybrali čtyřpokojový dům Praktik. Pozemek jsme měli svůj, a tak jsme mohli začít stavět skoro okamžitě. Se vším nám moc pomohli, dokonce nám počkali s plnou platbou, než jsme všechno domluvili s bankou. Pro dům jsme se rozhodli v březnu a už na Vánoce jsme bydleli. Sám bych tomu nevěřil, ale povedlo se. Moc děkujeme!


Irena Č. - Karviná

Vždycky jsem si myslela, že je pro nás bydlení v domě nedostupné, ale v RD stylu nám ukázali, že to jde. Poradili nám, jak stavbu zafinancovat, a pak už to šlo hrozně rychle. Dokonce nám k tomu na míru přistavěli prostornou garáž, muž je nadšený. 


Karel M. - Olomouc

Stavět s RD stylem doporučuji, vše bez problémů a rychle.

 

Filip H. - Sviadnov

Sice jsme měli problémy s pozemkem a museli jsme opakovaně řešit zavedení elektrické přípojky, ale jinak vše ok. Co v RD stylu slíbili, to splnili. Bydlíme a to je důležité. Díky.

 

Hana M. Karviná – Ráj

Náš dům miluju! Nejvíc ten prostor a dispoziční řešení. V kuchyni mám nad dřezem okno, to jsem vždycky chtěla. Nějaké problémy jsme během stavby řešit museli, ale většinou to byly drobnosti, které v RD stylu hned opravili. Doporučujeme!

 

Martin a Lada P. - Krmelín

Konečně máme vlastní dům, který je úplně super. Posíláme velké díky a všude vás doporučujeme.

 

Jirka L. - Ostrava

Vše ok. Doporučuji. Díky.

 

Miroslav K. - Prostějov

V RD stylu nám ukázali, že nikdy není pozdě. S manželkou už máme přes padesát, ale dům jsme vždycky chtěli. Děkujeme za pomoc s vyřizováním formalit, sami bychom to řešili fakt dlouho. Navíc jsme dostali kuchyňskou linku zdarma. Jsem vážně spokojený. Děkujeme.

 

Pavla L. - Bohuslavice

RD styl nám doporučili kamarádi. Prý jde všechno hladce. Nevěřili jsme tomu, ale opravdu jsme bydleli rychle. Dům je krásný a o nic jsme se nemuseli starat. Takhle si představuju dům na klíč.

 

Zbyněk D. - Olomouc

Bez problémů, doporučujeme. Slušná cena i jednání.

 

Petr a Radka - H. Jistebník

Vše proběhlo bez problémů. Na jaře jsme začli a v listopadu už jsme se stěhovali. Dům nám upravili na míru, sehnali nám obkládačky do koupelny, které nikde sehnat nešlo. Servis super, doporučujeme.

 

Luděk N. - Olomouc

V poměru cena/ výkon jsem vážně spokojený. Máme nízkoenergetický dům a fakt šetříme, protopíme mnohem méně, než ve starém domě, kde jsme bydleli předtím. 

 

 

 

 

 

 

Tisk Vytisknout stránku Přidat k oblíbeným Přidat k oblíbeným
Domy k prodeji
Nabídka pozemků
Akce a slevy
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít
Telefon Kontakt