Rodinné domy s tradicí

Naše společnost se zabývá výstavbou rodinných cihlových domů na klíč především v regionu Severní Moravy a Olomoucka. Od počátku založení společnosti jsme již předali bezmála 900 rodinných domů na klíč. 

Společnost produkuje v poslední době cca 80 až 90 rodinných domů ročně. Na to jsme vybaveni, jak co se týče výrobních kapacit, tak i personálním obsazením. Máme vlastní úsek projekce, úsek bytových architeků, přípravy výroby a máme i externí spolupracovníky, jež zajišťují územní a stavební povolení či podobné legislativní záležitosti.

     typový cihlový rodinný dům RODINA

Společnost RD STYL a.s. je na trhu již bezmála 20 let. Již od samého počátku sdružovalo personální obsazení firmy lidmi se dlouholetými zkušenostmi v oblasti stavebnictví (zvláště bytové výstavby), projekce, architektury a to v mnoha případech i ze zahraničí. Na jaře roku 1998 jsme otevřeli náš první vzorový dům jehož dispoziční řešení je i do dnes nosným prvkem našich rodinných domů. 

     

Tak jak uvedeno výše, na základě našich zkušeností s bytovou výstavbou jsme se zaměřili na kvalitní technologie výstavby. Velkou péči věnujeme zateplení domu. Proto jako jedna z prvních stavebních firem v regionu provádíme kompletně zateplení domu tepelnou izolací, zateplení soklu, podlah či nadstandardní izolaci v šikminách podkroví. Neméně důležité jsou i služby našim klientům na našich vzorových domech, kde si můžou prohlédnout celkové dispoziční řešení, ale i vzhled domu s našim bytovým architektem, doladit dle svého vkusu exteriér i interiér, případně v projekčním oddělení naší společnosti různě dle možností upravit samotné dispozice.

Za dobu své existence jsme předali bezmála 900 rodinných domů.

 

 

 

 

 

Tisk Vytisknout stránku Přidat k oblíbeným Přidat k oblíbeným
Domy k prodeji
Nabídka pozemků
Akce a slevy
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít
Telefon Kontakt