Rodinné domy s tradicí


Rodinné domy na klíč pro vás stavíme už 20 let

RD styl jsme založili v roce 1998 a hned od začátku jsme měli jasno: chceme stavět kvalitní domy tak, aby svým majitelům dobře sloužily a přežily desítky, možná i stovky let. Filozofií a hnacím motorem naší stavební firmy se stala touha po dokonalém, vysoce funkčním domě. Naše stavby rostou díky kvalitním materiálům a pomocí nejnovějších technologií. Každý náš typový dům trvale zdokonalujeme a vylepšujeme tak, aby šel s dobou. Víme, že bydlení představuje v životě jednu z nejvyšších priorit.  Naší prioritou je postavit vám skvělý dům.

 Rodinné domy na klíč RD Styl

O vaši stavbu se postaráme: náš tým i zázemí k vašim službám

Vy chcete bydlet, my umíme stavět domy. V Moravskoslezském a Olomouckém kraji jsme jich předali už více než 1200. S námi můžete bydlet rychle, máme dostatečné výrobní kapacity i tým odborníků, kteří se vašemu domu budou věnovat naplno. Naši lidé působí ve stavebnictví už mnoho let a někteří z nich si své zkušenosti přiváží i ze zahraničí. Všechno u nás jde jako na drátkách: jsme hrdí na vlastní projekční oddělení, bytové architekty i tým, který realizuje samotnou stavbu. Díky našim externistům vám dokážeme pomoci se stavebním povolením či s jinou složitou legislativou. Pracujeme pro vás a vaše spokojené bydlení.

 

Postavíme vám dům od A do Z: z kvalitních materiálů a s úpravami na míru

Naše domy mluví za nás. Vždy dbáme na to, abychom vám nabídli, co nejlepší řešení. Zaměřujeme se také na nízkoenergetické domy, které odpovídají náročným evropským standardům, a to jak moderním systémem zateplení, tak kompaktním tvarem domu a jeho dispozicemi. Dům vám upravíme na míru: podle vašich představ doladíme nejen interiér a exteriér domu, ale také jeho samotné dispoziční řešení. Rádi vás přivítáme v našich vzorových domech, kde si můžete vše důkladně prohlédnout.

 

4 důvody proč si vybrat dům u nás

›  Důmyslné dispoziční řešení a příjemný venkovní vzhled

›  Variabilní a kvalitní konstrukční řešení

›  Snadná údržba

›  Nadprůměrné izolační vlastnosti (tepelné i hlukové)

 

 Rodinný dům na klíč

 

 

 

 

 

 

Tisk Vytisknout stránku Přidat k oblíbeným Přidat k oblíbeným
Domy k prodeji
Nabídka pozemků
Akce a slevy
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít
Telefon Kontakt