Novinky

 

12.11.2018   Hrabová - zahájena výstavba vzorových rodinných domů

Byla zahájena výstavba vzových rodinných domů v lokalitě Hrbová na ulici Krmelínská. Jedná se o typové rodinné domy Optimal 3+1, Praktik 5+1, Optimal Plus 5+1. V současné době jsou provedeny základové desky.

Hrabová 3RDHrabová 3RD

 

22.10.2018   Připravujeme nové webové stránky

Rádi bychom se tímto omluvili všem potencionálním zájemcům i stávajícím klientům za stávající stav našich současných webových stránek. Chystáme zcela nové webové stránky, které by měly uspokojit i ty náročnější klienty a orientace v nich by měla být snadná a jejich vzhled doufáme, že pro všechny velmi podmanivý. 

  

05.10.2018   Výstavba rodinných domů zahájena

Byla zahájena výstavba rodinných domů v lokalitě Jistebník. V současné době probíhá výstavba příjezdové komunikace a inženýrských sítí. Doufáme, že si zima ještě počká a že zvládneme v časovém plánu dokončit vše, co jsme si určili.

situaceJistebník - pozemky

  

2.5.2018   Dárek pro nové klienty

Naše společnost slaví 20-ti leté výročí od jejího samotného vzniku, proto si pro nové klienty připravila příjemné překvapení a to ve formě nové kuchyňské linky od společnosti SIKO k výběru ze čtyř barevných variant (vč. vestavěných spotřebičů). Platnost akce je od 1.5.2018. Konkrétní a přesné informace Vám budou poskutnuty při osobním jednání s našim obchodním ředitelem.

 DárekSIKO

 

19.4.2018  Probíhá demolice starých objektů - lokalita Hrabová

V plném proudu jsou demoliční práce starých objektů v lokalitě Hrabová, kde připravujeme výstavbu dvojdomků a řadovek. Jedná se o velmi žádanou lokalitu s velice dobrou dostupností všeho od školek, škol, lékařů až po množství obchodů a přesto zajišťuje dostatečné soukromí a klid. 

demolice Hrabovádemolice Hrabovádemolice Hrabovádemolice Hrabová

 

  

28.3.2018   Připravujeme další lokality pro výstavbu rodinných domů

V současné době připravujeme další lokality Stará Bělá a Hrabová pro výstavbu našich typových rodinných domů. Nyní probíhají legislativní kroky před zahájením výstavby rodinných domů typ EXCELENT FamilyOPTIMAL PLUS 4+1 a PRAKTIK 5+1případní dalších variant domu OPTIMAL. Doufáme, že se již bzry objeví v naší nabídce k výstavbě a následně i k prodeji.

 

Zděný rodinný dům na klíč - typ EXCELENT FAMILYvzorový dům OPTIMAL PLUS 4+1 KrmelínVzorový dům EXCELENT FAMILY - KrmelínPraktik 5+1


9.10.2017   Poslední volná prarcela pro výstavbu rodinného domu v Jistebníku

Předpokládáme, že již brzy zahájíme výstavbu rodinných domů v obci Jistebník, V současnosti jsou již prodány téměř všechny nabízené parcely.

Poslední volná parcela je č.9. Máte-li zájem, tak neváhejte dlouho. 

situace

  

 


23.6.2017   Nenechte si ujíž prohlídku prostorného bydlení v našem vzorovém domě

V brzkém období bude a předán novým majitelům tolik oblíbený a prostorný typový dům EXCELENT Family.  Rozvržení místností a jejich velikost nabízí dostatečný prostor pro čtyř i pěti člennou rodinu. Dům je umístěn v naší oblíbené lokalitě Krmelín, ul. Okrajní. Vnitřní prostor působí vzdučným dojmem. Nechybí zde ani malá sauna. Určitě si prohlídku tohoto domu nenechte ujít. 

 

Zděný rodinný dům na klíč - typ EXCELENT FAMILYvzorový dům EXCELENT FAMILYvzorový dům EXCELENT FAMILYvzorový dům EXCELENT FAMILY

  9.2.2017   Vlastní bydlení za příznivou cenu -  v nabídce řadové domy v Karviné Mizerově

Koupě řadových domů ve všech námi nabízených lokalitách se staly doslova trhákem. Jedná se o lokalitu Krmelín, kde je blokována poslední rozestavěná řadovka a totéž platí i o řadových domy ve Velké Polomi. V současné době nabízíme za velmi příznivé ceny poslední tři řadové domy v lokalitě Karviná Mizerov. Dále připravujeme novou lokalitu Hrabová, kde bude možné mimo jiné i  tento typ vlastního bydlení získat.      . 

  řadový dům - Karviná-MizerovŘadový dům Karviná-Mizerov

 7.12.2016   Velká Polom - poslední volný řadový dům

V tuto chvíli již máme v nabídce poslední volný řadový dům ve Velké Polomi. Jedná se o řadový dům č.8. Díky dokončení silnice do Ostravy nabízíme bezkonkurenčně bydlení cca 10min od Ostravy. Jedná se o velmi klidnou lokalitu v dobré dostupnosti všemu, co k pohodovému bydlení potřebujete.

 

 situace Velká Polom

  

  


23.11.2016   Připravujeme novou lokalitu - JISTEBNÍK

Po několikaletém úsilí se nám snad podařilo zprůchodnit legislativní proces pro výstavbu rodinných domů v obci Jistebník.

Stavební parcely, kde bychom chtěli v příštím roce zahájit výstavbu našich rodinných domů případně prodávat stavební parcely se nacházejí na krásném jižním prosluněném svahu. Ze všech stavebních pozemků je nádherný výhled daleko do krajiny celého Poodří. Z důvodu požadavku vzniklých z územního plánu je počet parcel snížen oproti našim původním předpokladům na pouhých 10 stavebních pozemků.

   

  

11.11.2016   Nabídka nového bydlení

Připravujeme pro Vás novou nabídku zajímavého bydlení v dostupné části obce Hrabová. Chystáme výstavbu řadových dvojdomků. Cena dvoujdomku již za 3.2mil.korun. Předpoklad zahájení výstavby je stanoven na září 2017. 

Hrabová - řadové domy  umístění lokalitysituační řešení

  

11.11.2016   Krmelín, ul.Okrajní - poslední volný dům 

Nepřehlédněte poslední šanci zakoupení vlastního bydlení v lokalitě Krmelín na ulici Okrajní, kde jsme vystavěli 12 rodinných a stavíme 11-tý řadový dům, který je již posledním volným bydlením, které v této velmi žádané lokalitě nabízíme. Lokalita je již zabydlená a vzhledem k tomu, že se jedná o poslední dům, v budoucnu již Vás nebude obtěžovat hluk vozidel ze staveb RD, které se zde stavěly. Prohlídku řadového domu či našich dvou vzorových domů v této lokalitě si můžete telefonicky objednat na tel. 603 487 087.

   

  

13.9.2016   Krb nebo krbová kamna?

Podle čeho vybrat správný model krbu nebo krbových kamen? Kromě tepelného výkonu je důležitá velkost, tvar a umístění topeniště v prostoru.

V žádném případě nedoporučujeme stavět krbový komín svépomoci. Odbornou práci je nutno svěřit do rukou odborníkovi, který zajistí dostatečný tah a správnou funkčnost celého zařízení vč. napojení a revizní zprávy. Velmi důležitý je výkon topeniště. Výkon je dimenzován podle velikosti vytápěného prostor a úzce souvisí s funkčností kouřovodu. Účinnost komína ovlivňuje dostatečný průměr, délka, ale i tvar. Komín by měl být pokud možno přímy, bez úskoků, které snižují jeho tah.

Krb je finančně a stavebně náročnější, avšak díky své variabilitě nabízí nespočet variant a provedení. Alternativou krbu jsou krbová kamna. Ta nemají tak velké rozměry jako krby, ovšem na jejich účinnost to nemá vliv. Ta naopak dosahují velmi dobrých hodnot, neboť jejich plášť je většinou tvořen z dobře akumulujícího materiálu.

I Krbovýmikamny lze vytápět více místností, navíc k tomu nemusíme spalovat jen kvalitní kusové dřevo, ael i dřevěné a uhelné brikety.

krb  krbová kamna krbová kamna krb krb krb


9.9.2016   Návrat k přírodě - přírodní materiály nejen na fasády domů

 ORIGINALITA a JEDINEČNOST jsou synonyma pro řešení fasády z lícových obkladových pásků. Novinkou v široké nabídce cihlových materiálů společnosti Klinker Centrum je série tažených obkladových pásků s lehce rustikální strukturou označovaná písmeny „HF“. Tato série zahrnuje 41 typů obkladových pásků v celé škále odstínů. obklad

Lícové obkladové pásky nejen zkrášlí fasádu každého domu, ale zároveň ji zajistí skvělou ochranu před nepříznivými povětrnostními vlivy i případným mechanickým poškozením. Cihlové obkladové pásky jsou vhodné i jako povrchová úprava v kombinaci s kontaktním zateplovacím systémem, který má společnost Klinker Centrum certifikovaný v rámci dotačního programu Zelená úsporám. 

Nabídku společnosti Klinker Centrum dotváří i další pálené materiály, jako je cihlová dlažba KLINKER, keramická dlažba, cihlové parapetní desky, pálená
střešní krytina Röben atd.  
Více na stránkách výrobce :  www.klinkercentrum.cz
 
 

 

27.7.2016   Velká Polom - zahájena poslední část výstavby řadových domů

Zahajujeme výstavbu posledních volných řadových domů v lokalitě Velká Polom. Nepropásněte možnost vlastního bydlení 20km od Ostravy v obci, která nabízí všechny potřebné služby - základní i mateřská škola, obchody, cukrárna,knihovna, sportoviště, lékárna, široká nabídka sdružení a využití volného času a také dostatečné autobusové spojení s Ostravou i Opavou. Díky odkloněné dopravě mimo obec je bydlení v obci opravu klidné a pohodové.

 

řadové domu k prodeji - Velká Polom 

  

  


28.6.2016    Vítáme Vás v dalším nově otevřeném vzorovém domě 

Dalším nově otevřeným vzorovým domem ve stejné lokalitě Krmelín je typový rodinný dům OPTIMAL PLUS 4+1.  V této lokalitě je vystavěno několik domů tohoto typu a to jak ve variantě s patrem či bez. Pro ucelenost byla pro výstavbu vybrána zvláště tato lokalita, kde je možné vidět všechny nejprodávanější typové rodinné i řadové domy, které naše spolešnost nabízí. Prohlídku obou nových vzorových domů je možné domluvit telefonicky na č. 603 487 087. Určitě si tuto možnost nenechte ujít.

Zděný rodinný dům na klíč - typ OPTIMAL Plus 4+1vzorový dům OPTIMAL PLUS 4+1 Krmelínvzorový dům OPTIMAL PLUS 4+1 Krmelínvzorový dům OPTIMAL PLUS 4+1 Krmelín

  8.6.2016    Vítáme Vás v nově otevřeném vzorovém domě 

V brzkém období bude prodán a předán našimi klienty oblíbený a prostorný typový dům EXCELENT FamilyRozvržení místností a jejich velikost nabízí dostatečný prostor pro čtyř-pěti člennou rodinu. Dům je umístěn v naší oblíbené lokalitě Krmelín, ul. Okrajní. Vnitřní prostor působí vzdučným dojmem. Nechybí zde ani malá sauna. Určitě si prohlídku tohoto domu nenechte ujít.

Zděný rodinný dům na klíč - typ EXCELENT FAMILYvzorový dům EXCELENT FAMILYvzorový dům EXCELENT FAMILYvzorový dům EXCELENT FAMILY

  


8.6.2016    Už je to tady - 1.7.2016  otvíráme hned dva nové vzorové domy v jedné lokalitě

Nenechte si ujít možnost prohlídky hned dvou nových vzorových domů a to konkrétně v Krmelíně na ulici Okrajní. Jedná se o nejprodávanější rodinné domy r. 2015. Konkrétně jde o se o typový rodinný dům OPTIMAL PLUS 4+1, a typový rodinný dům EXCELENT Family

vzorový dům OPTIMAL PLUS 4+1 KrmelínZděný rodinný dům na klíč - typ EXCELENT FAMILY

  

 

 

12.5.2016   Velká Polom - dostatečné soukromí ve vzádlenosti 20km od Ostravy

Řadové domy se rychle prodávají. Nepropásněte možnost vlastního bydlení v blízkosti Ostravy s krásným výhledem na Beskydy. Díky dostavbě rychlostní komunikace budete doma "cobydup".

Účelné bydlení s dispozičním řešením 4+kk a garáží zajistí dostatek prostoru pro čtyřčlennou rodinu. Prohlídky vzorového domu je nutné telefonicky objednat.

řadové domu k prodeji - Velká Polom 

  

  

29.4.2016    Řadové domy - fenomén dnešní doby

Zvažujete možnost vlastního bydlení za přijatelnou cenu? Řadové domy se staly fenoménem. Naše společnost nabízí poslední volné domy v lokalitách Velká Polom, Karviná-Mizerov a poslední jeden v nejžádanější lokalitě Krmelín. Všechny lokality jsou vybrány tak, aby jejich dostupnost k městu byla co nejlepší a přesto nabízené bydlení zaručovalo dostatek klidu a soukromí. Nenechte si ujít možnost prohlídky našeho vzorového řadového domu a to konkrétně ve Velké Polomi. Prohlídku je nutné objednat telefonicky 603 487 087. 

  řadové domy RD STYL

 
 

6.4.2016    POZOR již brzy - otvíráme dva nové vzorové domy v Krmelíně

Již brzy budou dokončeny naše nové vzorové domy v klidné části obce Krmalín na ulici Okrajní. Určitě si nenechte ujíít prohlídku těchto nejporádávanějších typových domů, které Vás překvapí dostatečným vnitřním prostorem a dispozičním řešením. Konkrétně jde o se o typový rodinný dům OPTIMAL PLUS 4+1, a typový rodinný dům EXCELENT Family.

vzorový dům OPTIMAL PLUS 4+1 KrmelínVzorový dům EXCELENT FAMILY - Krmelín

  


23.3.2016   Velká Polom - prodej řadovek v plném prouhu 

Dovolujeme si Vás upozornit na skutečnost, že v tuto chvíli jsou bez rezervace či prodeje poslední 4 řadové domy v klidné části obce Velká Polom. První vlasníci se již stěhují do nových dostavěných řadových domů. Vnitřní dispoziční řešení si můžete prohlédnout v našem vzorovém domě po telefonické domluvě s našim obchodníkem 603 487 087.

řadové domu k prodeji - Velká Polom 

  

  

11.3.2016    Klidné bydlení  -  Krmelín, Okrajní

Zabydlení lokality Krmelín na ul. Okrajní se povedlo. Už brzy budou stavební práce ukončeny a nic nebude bránit klidnému bydlení v těchto rodinných i řadových domech. V současnosti probíhá dostavba rozestavěných rodinných domů v této lokalitě. Poslední možností získání bychlení jsou dva řadové domy, které jsou také ve fázi výstavby. Doporučujeme prohlídku této lokality a našich vzorových domů. Prostředí i dostupnost nemá chybu.

Zděný rodinný dům na klíč - typ EXCELENT FAMILY

  


9.2.2016    Dostatečný obytný i úložný prostor zajišťuje komfortní bydlení 

Máte velkou rodinu a hledáte dům, který zajistí dostatečný prostor pro všechny jeji členy?  Typ pro Vás - rodinný dům bez šikmin - typový rodinný dům EXCELENT Family. Tento typový dům je ve stádiu výstavby. Již brzy si budete moci prohlédnou nový VZOROVÝ DŮM. V současné době je možná prohlídka pouze rozestavěné budovy. 

Zděný rodinný dům na klíč - typ EXCELENT FAMILY

  

2.2.2016     Rodinný dům EKONOM 4+1 - dům s malou zastavěnou plochou

Přemýšlíte-li o výstavbě rodinného domu a pozemek jež máte, není přpíliš velký? Právě Vám doporučujeme výstavbu našeho typového rodinného domu EKONOM 4+1, který zabízí dostatečný prostor pro čtyřčlennou rodinu a jeho zastavěná plocha je pouhých 66m2. V posledních letech patří mezi nejprodávanější patrové rodinné domy. Krom samostatného rodinného domu je možné zvolit jednu z variant: dům s garážovým stáním, dům s nezděnou uzamykatelnou kůlnou nebo dům se samostatnou garáží. 

Ekonom 4+1 s garážovým stánímEKONOM 4+1 s garážíEkonom 4+1 samostatný dům

 
 


27.1.2016   Velká Polom - výstavba dalších řadových domů

Na základě zvýšeného zájemu o hotové domy zahajujeme v návaznosti na klimatických podmínkách výstavbu dalších řadových domů ve Velké Polomi. V současné době probíhájí jednání se zájemci a četné prohlídky již vystavěného vzorového domu v této lokalitě.  Prohlídky vzorového domu je třeba telefonicky předem objednat 603 487 087.

 Velká Polom - výstavba

  dispoziční řešení ŘD Velká Polom 1.NP dispoziční řešení ŘD Velká Polom 2.NP

  22.1.2016    Poslední dvě řadovky v Krmelíně

V nejbližších dnech bude zahájena poslední etapa výstavby zděných řadových domů v tolik oblíbené lokalitě obec Krmelín. Jedná se o poslední dvě řadovky na ulici Okrajní umístěné na situačním plánku pod pořadovým číslem 10 a 11.

V současnosti probíhají dostavby rodinných domů investorů, kteří již vykoupili všechny nabízené parcely a dostavby našich dvou vzorových domů (na označených parcelách č. 12 a 17) typ EXCELENT FAMILY a OPTIMAL PLUS 4+1. Tzn. že v blízké budoucnosti již bude celá ulice zastavěna a všem obývyvším již nebude k odpočinku nic bránit. Díky nově vybudované asfaltové příjezdové komunikaci je tato část obce v těsné blízkosti autobusové zastávky. Obec Krmelín nabízí svým občanům všechny potřebné služby od školských (MŠ, ZŠ) po zdravotní zařízení vč. obchodů, cukrárny s dostatkem sportovního (dětské hřiště, TJ, motokáry, paintball ...) a kulturního vyžití (spolky, kroužky...). 

 

řadové domy v Krmelíně

  


1.12.2015   Uzavření smlouvy na výstavbu RD za stávajících podmínek  

Uvažujete-li o výstavbě domečku, doporučuje Vám obrátit se na našeho prodejního experta, abyste v důsledku změn sazby DPH za pozemek zbytečně nenavýšili cenu novostavby. Jsme připraveni postavit dům dle Vašich představ, či z výběru našich osvědčených typových domů. Bližší informace získáte na tel. 603 487 087.

typový RD Ekonom 4+1typový RD PRAKTIK 5+1vlastní RD Atomictypový RD Excelent

  


10.11.2015   Velká Polom - nový vzorový dům

Otevřeli jsme pro Vás nový vzorový dům ve Velké Polomi. Jedná se o typový řadový dům. Nenechte si ujít jeho prohlídku, kterou je třeba telefonicky předem objednat 603 487 087.

Vzorový dům Velká PolomVzorový dům Velká PolomVzorový dům Velká PolomVzorový dům Velká PolomVzorový dům Velká PolomVzorový dům Velká Polom


7.10.2015    Stavíme další domy v Krmelíně

Trhákem roku 2014-15 z naší nabídky typových domů se stal rodinný dům OPTIMAL, z toho důvodu stavíme další dům tohoto typu a to hlavně proto, že narůstá zájem stavebníků o již hotové domy k nastěhování, bez zbytečných nervů před samotnou výstavbou i v jejím průběhu.

Vzhledem k tomu, že jsme prodali náš vzorový dům u Sconta, který byl nejvíce navštěvovaným vzorovým domem, započali jsme výstavbu i tohoto typového domu ve zkrácené variantě EXCELENT Family.

Krmelín - výstavba vzorových domů Optimal, Excelent FamilyKrmelín - výstavba vzorových domů Optimal, Excelent Family

  

6.10.2015   Velká Polom - výstavba řadových domů  a jejich prodej v plném proudu

Řadové domy ve Velké Polomi budí velký zájem potencionálních vlastníků. Nabídka vlastního bydlení v blízkosti Ostravy v klidné části obce, s překrásným výhledem uspokojila již některé nové vlastníky. Dne 15.11.2015 otvíráme vzorový dům. Určitě si nenechte ujít prohlídku tohoto vzorového domu po telefonické domluvě (603 487 087).

 Velká Polom - výstavbaVelká Polom - vzorový dům

  


18.8.2015    Krmelín - nové menší pozemky č. 16,17

Z důvodu zvýšeného zájmu o malé pozemky došlo k rozdělení dvou velkých pozemků na tři menší. V současnosti jsou v obci Krmelín na ul. Okrajní ještě volné pozemky č. 12,16,17. Cena za 1 m2 při výstavbě rodinného domu naší společností je 1300,- Kč. V případě, že si zajišťuje majitel výstavbu domu sám, je cena pozemku za m2 1500,-Kč. Prohlídku je možné domluvit u našeho obchodního zástupce (603 487 087). 

Krmelín - situační plán


  


11.8.2015    Nový školní rok v novém

Vlastní bydlení k okamžitému nastěhování, není problém. V současné době je nejvhodnější doba pro čerpání hypotéky, ještě před nástupem nárůstu úrokových sazeb. Za cenu nového bytu si nyní můžete koupit vlastní dům a to v krásném a klidném prostředí Karviné-Mizerova. Využijte výhodných cen za jednotlivé řadové domy, které máme v naší nabídce a jejiž prohlídku si můžete předem domluvit na telefonním čísle 603 487 087.

 dispoziční řešení řadového domu dispoziční řešení řadového domu

 


10.8.2015     Nejprodávanějším domem r. 2015 je RD OPTIMAL 

Rozšířením naší nabídky o typový dům OPTIMAL v několika variántách se právě tento typ domu pyšní prvenstvím v prodejnosti za letošní rok. Nenechte si ujít prohlídku našeho vzorového domu ve variantě OPTIMAL PLUS 4+1, který se nachází v klidné části obce Krmelín, na ulici Okrajní. 

V přízemí rodinného domu se nachází dostatečný otevřený společný prostor - obývací, jídelní a kuchyňská část a dva samostatné pokoje. V případě, že se rozhodnete pro variantu OPTIMAL PLUS 3+1, můžete do budoucna rozšířit bydlení (v patře) o další dva samostatné pokoje, které jsou v této variantě půdou. Varianta 4+1 má v patře jeden pokoj a menší půdu a varianta 5+1 má v patře pokoje dva. 

rodinný dům - Optimal Plus 4+1vzorový dům Krmelínvzorový dům Krmelínvzorový dům Optimal Plus 4+1 Krmelín

 


4.8.2015     Poslední dva volné řadové domy v Krmelíně

V naší nabídce máme poslední volné řadové domy v Krmelíně, které jsou ve fázi vydaného stavebního povolení, těsně před výstavbou. V tuto chvíli si můžete předem vyřešit případné stavební úpravy a změny (například změnu topení - přidání krbu do objektu). Radikální změny už v průběhu výstavby provést nelze. Navrhujeme Vám osobní prohlídku probíhajících dostaveb dvou prodaných řadových domů pro ucelený obrázek venkovního vzhledu a vnitřního uspořádání. Náš pracovník Vás po telefonické domluvě rád provede a zodpoví veškeré otázky týkající se výstavby či koupi řadového domu vč. pozemku. Nenechte si ujít možnost bydlení v klidné lokalitě s dobrou dostupností v blízkosti Ostravy.

Řadový dům Krmelín II.etapařadové domy Krmelín

 


30.7.2015   Velká Polom - výstavba řadových domů  a jejich prodej v plném proudu

Kdy jindy, než právě teď. Nepřehlédněte možnost prohlídky a případné koupě řadového domu v klidné čási obce Velká Polom, kde je výstavba řadovek v plném proudu.  Prohlídku je možné domluvit telefonicky na konkrétní hodinu na telefonním čísle 603 487 087. 

Velká Polom - provádění fasády řadového domu

  

18.6.2015   Horní Bludovice - klidná lokalita - pozemky s dostatečným prostorem

Nepřehlédněte novou, velmi zajímavou cenu za pozemky nacházející se poblíž Žermanické přehrady v obci Horní Bludovice. Jde o čtyři prostorné pozemky nacházejících se na parcelách 68/6 a 68/5. Jsou určeny hlavně pro milovníky dostatečného prostoru, přírody, klidu a to s bonusem dobré dostupnosti.   


  

 

10.6.2015    Krmelín - poslední volný pozemek

Nabízíme poslední volný pozemek (č.12) na ulice Okrajní, který zajišťuje dostatečné soukromí ze všech stran. Díky nově probíhající výstavbě došlo v této lokalitě k rychlému zabydlení. Nenechte si ujít prohlídku parcely či našeho vzorového domu, který se nachází hned vedle v klidné části obce Krmelín. Prohlídku je možné domluvit u našeho obchodního zástupce (603 487 087). 

Krmelín - situační plán


  

3.6.2015     Řadové domy Velká Polom  

Výstavba řadových domů ve Velké Polomi je v plném proudu. V současnosti probíhají nejen práce uvnitř objektu, ale i budování inženýrských sítí. Nové dispoziční řešení řadových domů je určeno pro plnohodnotné bydlení čtyřčlenné rodiny. Řadové domy jsou umístěny ve velice klidné části obce s výhledem na Lysou horu. Po domluvě s naším obchodním zástupcem je možná prohlídka stavby i ve stávajícím stavu (731 505 414). Výhodou případného rozhodnutí pro koupi právě tohoto řadového domu nabízí širokou volbu výběru materiálu a výrobků pro vnitřní vybavení u prací, které zatím nejsou započaty.

 
 


13.5.2015     Jedinečná nabídka rodinného domu vč. pozemku za cenu typového domu

Jedinečná nabídka rodinného domu EKONOM 4+1 v klidné části Karviná-Ráj za cenu typového domu bez základové desky a pozemku.  V ceně domu 2.050.000,- Kč je zahrnuta základová deska, dům, pozemek, DPH. Dům je ve fázi výstavby. Jedná se o hrubou stavbu vč. oken, vstupních dveří, vnitřních omítek, podlahové topení a hrubých podlah bez konečných povrchových úprav. Prostor za domem zajišťuje dostatečné soukromí. Patrový dům je určen pro 3-4 člennou rodinu. Nepřehlédněte tuto nabídku a rozhodně si nenechejte ujít jeho prohlídku, kterou je možné objednat telefonicky 603 487 087.

Ekonom 4+1, Karviná-RájEkonom 4+1, Karviná-RájEkonom 4+1, Karviná-Ráj

 
 

12.5.2015    Olomouc - Křelov - poslední rodinný dům k prodeji

V Olomouci, části obce Křelov-Břuchotín nabízíme poslední volný rodinný dům, nacházející se mezi dalšími pěti námi vystavěnými rodinnými domy. Je umístěn na ulici Krátké, protínající ulici Květinovou. Rodinný dům PRAKTIK 4+1, jehož součástí je i garážové stání, je uvnitř velice účelně vyřešen. Nenechte si ujít jeho prohlídku či případnou koupi. Dům je zpřístupněn denně od 10-17:00 hod mimo pondělí. Prohlídku tohoto rodinného domu je možné i předem domluvit na konkrétní termín a to telefonicky (731 505 414) či e-mailem: olomouc@rdstyl.cz.

RD PRAKTIK 4+1 - Olomouc Křelov

 

 

28.4.2015    Poslední volné pozemky v Krmelíně

Rozhodujete-li se pro koupi pozemku v blízkosti Ostravy, nabízíme Vám tímto poslední tři parcely v Krmelíně na ul. Okrajní  (jedná se o pozemky s označením 14,15,16). V minulém měsíci trhaly prodeje pozemků v této lokalitě rekordy, proto nepropásněte tuto poslední možnost případné koupě. Máte-li zájem o prohlídku posledních parcel či našeho vzorového domu, kontaktujte našeho obchodního zástupce (603 487 087). 

Krmelín - situační plánKrmelín Okrajní - pozemky

 
 

 

17.4.2015    Dokončení prací uvnitř řadových domů v Karviné-Mizerově

V současnosti probíhají dokončovací práce uvnitř dalších dvou řadových domů. Již brzy budou k dispozici další dva kompletní řadové domy, umístěné ve velmi klidné a krásné části Karviná-Mizerov. Vzdálenost od městských lázní je cca 10min pěší chůze. Již dokončený a vybavený řadový dům je možné si kdykoliv prohlédnout či se rozhodnout přímo pro jeho koupi. 

Řadový dům Karviná-Mizerovřadový dům - Karviná-Mizerov

 


27.3.2015    Výstavba nových druhů řadových domů ve Velké Polomi v plném proudu

Velká Polom je další lokalita, kde je výstavba řadových domů v plném proudu. Vnitřní dispozice těchto řadových domů jsou mírně odlišné od stávajících řadových domů v lokalitách Karviná-Město a Krmelín-Okrajní. Prostor kolem řadových domů zajišťuje dostatečné soukromí a klid v blízké budoucnosti za pár minut od Ostravy. Je možné provést prohlídku jak rozestavěné stavby, tak řadovky na klíč před těsným předáním.

Řadový dům Velká PolomŘadové domy Velká Polomřadové domy Velká Polom

 

9.3.2015     Ocenění našeho smluvního partnera   

Naše společnost nabízí nejen vlastní typové projekty rodinných domů. Díky 4leté spolupráci se společností G_SERVIS CZ s.r.o. jsme připraveni Vám zhotovit dům z nabídky více než 900typových projektů, které tato společnost nabízí. Samozřejmě, že tyto projekty jsou při realizaci domu naší společností zcela zdarma. Jedním z našich vzorových domů zhotovených dle projektu společnosti G SERVIS CZ byl i VD Excelent, který se nachází v Ostravě-Mariánských Horách u nákukpního centra SCONTO.

Konkrétně oceněný rodinný dům Pozitiv je obdélníkového tvaru a moderního vzhledu. Dům je jednopodlažní s obytným podkrovím. Zastínění jižní fasády je navrženo konzolovitě vytaženou deskou, která působí jako zajímavý architektonický prvek domu. Pro nenáročné klienty lze tento dům díky menším stavebním úpravám rozdělit na dvě menší bytové jednotky.

základová deska řadových domů Velká Polommapka řadových domů Velká Polom


6.3.015     Řadové domy VELKÁ POLOM  

V důsledku zvýšeného zájmu o bydlení v řadových domech a dostupnosti venkova od centra města, jsme zahájili výstavbu dalších řadových domů. Tentokrát jde o lokalitu Velká Polom. Kromě dostatečného soukromí vlastního bydlení v klidné části obce s překrásným výhledem na celou vesnici i okolí bude díky brzy otevřené spojnci právě tato lokalita výrazně přiblížena nejen Ostravě, ale i jejímu blízkému okolí. Ve vesnici jsou všechny potřebné služby a vyžití vč. zázemí pro rodinné bydlení.

základová deska řadových domů Velká Polommapka řadových domů Velká Polom

 


20.2.2015     Trháme rekordy

Nový vzorový dům OPTIMAL PLUS 4+1 sklízí velké ohlasy. Návštěvnost zájemců trhá rekordy. Shlédnutí rozhodně stojí za to. Zvenčí nevelký dům nabízí dostatek vnitřních prostor. Společnost připravuje výstavbu dalšího typového domu OPTIMAL.

vzorový dům Krmelínvzorový dům Krmelínvzorový dům Krmelín

 


12.2.2015     Prohlídka nového vzorového domu RD OPTIMAL PLUS 4+1

Prohlídky nového typového domu RD OPTIMAL PLUS 4+1 zahájeny. Zveme i Vás k prohlídce tohoto variabilního dvoupodlažního rodinného domu, který se nachází v klidné části obce Krmelín na ulici Okrajní.

V této lokalitě nabízíme, kromě posledních 5-ti pozemků, také výstavbu jakéhokoliv rodinného domu (ať už z nabídky našich typových projektů nebo projektu Vašeho), či domu řadového (ať už ve zhotovení na klíč, nebo ve fázi hrubé stavby). V této lokalitě jsme již postavili celkem 14 rodinných domů včetně těch řadových.

Určitě stojí za to vidět pohromadě nejprodávanější typové rodinné domy z nabídky naší společnosti ( PRAKTIK 5+1, RODINA, EKONOM 4+1, OPTIMAL Plus 4+1, řadový dům s garáží či bez a dále jednopodlažní domy "ušité na míru" konkrétnímu investorovi ).

rodinný dům - Optimal Plus 4+1vzorový dům Krmelínvzorový dům Krmelínvzorový dům Optimal Plus 4+1 Krmelínvzorový dům Krmelínvzorový dům Krmelín

 


10.2.2015     Řadové domy v Krmelíně

Vzhledem k velkému zájmu o řadové domy v této lokalitě nabízíme další řadové domy, jejichž výstavba začíná. Pospěšte si, zájem je velký.

Řadový dům Krmelín II.etapaŘadové domy Krmelín - II.etapa


12.12.2014     Advent

Nejen v tomto čase adventu se snažíme pomáhat těm, kteří naši pomoc nejvíce potřebují. Přispěli jsme na vystoupení nemocničních klaunů a také jako každoročně, malým překvapením, dětem do sdružení KLOKÁNEK. V případě, že i Vám nejsou tyto děti lhostejné, přispějte třeba dárcovskou SMS ve tvaru DMS FODKLOKANEK na tel. číslo: 87 777. Přejeme Vám krásné, pohodové Vánoce a úspěšný rok 2015


21.11.2014     Rodinný dům ATOMIC ve Sviadnově

Dovolujeme si Vás upozornit na poslední možnost shlédnutí vzorového domu ve Sviadnově. Jedná se o rodinný dům, který bude v nejbližších dnech prodán. Jeho vnitřní dispoziční řešení a některé prvky, jako je např. skleněná stěna u zábradlí vnitřního schodiště určitě, stojí za shlédnutí. Prohlídky je možné objednat pouze telefonicky (603 487 087). 

 

13.11.2014     Výstavba nového vzorového domu v plném proudu

Velký ohlas mělo uvedení nových typových domů OPTIMAL (3+1, Plus 3+1, Plus 4+1, Plus 5+1), proto jsme zahájili výstavbu jednoho z těchto domů a už brzy se můžete těšit na jeho prohlídku.vzorový dům OPTIMAL


27.10.2014     Už brzy otvíráme nový vzorový dům v Karviné-Ráji

Protože rodinný dům EKONOM 4+1 patří v posledních letech stále mezi nejprodávajější a nejžádanější domy, dokončujeme výstavbu právě tohoto typového domu a to konkrétně na ul. Nová v Karviné Ráji. Zde si ho budete moci osobně prohlédnout a případně se rozhodnout pro jeho výstavbu či koupi právě tohoto konkrétního domu.  

 

4.9.2014     Finišují přípravné práce pro následnou výstavbu nového typového domu v Krmelíně

Vzhledem ke zvýšené poptávce po malých rodinných domech finišují přípravné práce na novém typovém domě s velkou variabilitou typového provedení. Tento dům bude vystavěn ve velmi žádané lokalitě v klidné části obce Krmelín na ul. Okrajní.  

 

25.8.2014     V nejbližší době chystáme výstavbu dalších řadových domů v Krmelíně

Chystáme výstavbu druhé etapy řadových domů v tolik oblíbené lokalitě nedaleko Ostravy.  Určitě nepřehlédněte nabídku rezervace či blokace těchto nově budovaných zděných řadovek. Nyní máte ještě poslední šanci shlédnout vzorový řadový dům v Krmelíně a hlavně jeho dispoziční členění, před nastěhováním nového majitele.

 

16.7.2014    Nově otevřený vzorový řadový dům v Krmelíně

V klidné části obce Krmelín vybízíme k prohlídce jednoho z našich řadových domů s garáží a dostačující zahradní plochou, který je uvnitř velmi účelně rozdělen. Je určen pro 4 až 5 členou rodinu. Prohlídku je nutné předem domluvit na tel. 603 487 087.

 

8.7.2014    Dokončení dalšího vzorového domu v Karviné Ráji

V srpnu 2014 bude dokončen další z našich vzorových domů, tentokrát v Karviné – Ráji. Jedná se o náš trhák r.2013- rodinný dům typ EKONOM 4+1. Dispozičně je dům velmi dobře vyřešen. Jedná se o již druhý dům tohoto typu, který je na ul. Nová vystavěn. Příjemné a klidné prostředí s výhledem na Beskydy oslovilo již mnoho zákazníků, kteří s námi v této části Karviné stavěli. Proto si ani Vy nenechte tuto možnost prohlídky ujít.


30.6.2014    Řadové domy Velká Polom - výstavba začíná

V měsíci srpnu 2014 zahajujeme výstavbu inženýrských sítí pro řadové domy ve velmi klidné části obce Velká Polom. Díky nově budované komunikaci Ostrava-Opava bude toto bydlení s velmi dobrým dojezdem do obou měst.


16.5.2014    30.6.2014 otevíráme vzorový dům v Křelově

Finišují konečné práce na dalším z našich vzorových domů. Tentokrát se jedná o vzorový dům typ Praktik 4+1, který se nachází v Olomouci-Křelově. Jedná se o jeden ze šesti rodinných domů, které stojí vedle sebe na ul. Krátká. Otevření bude v červnu tohoto roku. Těšíme se na Vás. 14.5.2014    Nový typ domu - ŘADOVÝ DŮM EKONOM

Dokončili jsme práce na dispozičním řešení nového řadového domu EKONOM, jehož řešení vzniklo na základě Vašich připomínek a podnětů. Zahájená výstavba řadového domu tohoto typu bude v 08/2014 ve Velké Polomi.

 


7.5.2014    Zahajujeme výstavbu nového vzorového domu EXCELENT FAMILY

V květnu 2014 zahajujeme výstavbu dalšího vzorového domu v Krmelíně. Půjde o rodinný dům typ EXCELENT FAMILY. Z důvodu zvýšeného zájmu našich klientů o prohlídku tohoto domu jsme zvolili výstavbu právě tohoto typu domu. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům o velikosti 5+1 za velmi příznivou cenu. Všichni zájemci o tento typ domu můžou sledovat celý průběh výstavby.

 


30.4.2014    POSLEDNÍ ŠANCE shlédnout vzorové domy OSTRAVA, SVIADNOV, KŘELOV 

Využijte poslední možnost, kdy můžete shlednout naše vzorové domy v Ostravě u Sconta, ve Sviadnově, v Olomouci-Křelově. U těchto vzorových domů jsou podepsány rezervační smlouvy a do konce května budou tyto domy prodány. 

 

 

26.3.2014    Prodej posledních volných řadových domů v Krmelíně

Nepřehlédněte tuto nabídku - prodej posledních volných řadových domů v klidné v atraktivní lokalitě Krmelín. Řadové domy jsou určeny k vnitřní dostavbě přesně podle Vašich představ a požadavků. Díky současně probíhájícímu budování příjezdové komunikace je dostupnost velmi dobrá. Zabydlování v této lokalitě je v plném proudu.

 

 

17.12.2013    Chtěli bychom touto cestou popřát všem krásné, klidné a pohodové vánoční svátky

Tak jako v posledních letech jsme i letos podpořili chráněnou dílnu. Vedení společnosti se v letošním roce rozhodlo investovat finanční prostředky (které v minulosti vynakládalo na drobné dárky jako poděkování spokojeným investorům) těm, kteří naši pomoc potřebují mnohem více. Občanské sdružení „Klokánek“ podporujeme už několik let. V letošním roce byl tento obnos použit na zakoupení větších dárků a cukroví, které pomohou dětem zpříjemnit tamější pobyt a to nejen v čase Vánoc.21.10.2013   Vybudované inženýrské sítě k II.etapě nabízených pozemků v Krmelíně

Byly vybudovány inženýrské sítě na pozemcích v Krmelíně Okrajní (II.etapa výstavby). Cena těchto lukrativních pozemků je 1500,- Kč/m2. Nově vzniklá komunikace vedoucí k pozemkům a řadovým domům v Krmelíně urychlí spojení nejen s centrem obce.11.10.2013   Zvýšená poptávka o typový rodinný dům EKONOM 4+1

Nízkonákladový rodinný dům o dispozicích 4+1 se stal doslova trhákem posledních dnů. Vzhledem k tomu, že v současnosti další z těchto domů nabízíme k prodejí jako vlastní investici (Karviná-Ráj), dovolujeme si Vás pozvat k jeho prohlídce. Dům je možné shlédnout po tel. domluvě a v případě Vašeho zájmu si tento konkrétní dům přímo koupit. Dům je v současnosti uvnitř ve fázi hrubé stavby, tzn., že všechny případné volby vnitřního zařízení si můžete sami určit. Samozřejmě, že je možné si zvolit vlastní variantu domu - s garáží, s garážovým stáním, či bez. Dále upřesnit variantu topení s případným přidáním krbu. Výstavbu Vaší vlastní varianty tohoto domu lze realizovat na vlasním či jenom z námi nabízených pozemcích a to ještě volbou varianty domu na klíč (standard) či pouze provedení hrubé stavby domu (kutil). 7.10.2013   Patnáct let na trhu

Nejdříve bychom chtěli poděkovat všem investorům, kteří se rozhodli stavět s naší společností a bydlí v námi postavených domech. Není lepší reklama na trhu, než dlouhodobá působnost a více než 600 vystavěných rodinných domů. Období 15-ti let stojí za ohlédnutí. Působnost firmy je celorepubliková. Krom domů v Praze, Brně aj. je nejhustější výstavba na Olomoucku a hlavně na Ostravsku.

Průjezdem lokalit Karviná, Bludovice, Osinky, Životice, Velká Polom, Opava-Kylešovice, Darkovičky, Krmelín, Stará Bělá, Ostrava-Hrabová si udělá svůj obrázek každý. Nejlepší pocit je, když se rodiče, kterým jsme kdysi stavěli dům, vrací a přicházejí se svými dětmi, které pokračují ve stejné volbě stavební firmy pro výstavbě svého nového bydlení.

Samozřejmě, že jako všude se objeví nějaký nespokojený zákazník, ale shrneme-li veškeré ohlasy a zpětné vazby investorů, tak rozhodně spokojenost zákazníků je prokazatelná a patří mezi naše hlavní kritéria, které jsou pro nás prvořadé. V průběhu let se samozřejmě změnily některé technologie výstavby, kterými si snažíme vylepšit a zmodernizovat průběh výstavby a samotné užitné hodnoty domu. Dále se také mění některé normy a nařízení v důsledku kterých jsou snižovány tepelné ztráty a náklady na samotné bydlení. Samozřejmě, že v současnosti dle individuálních potřeb investorů provádíme nejen námi nabízené typové skladby u výstavby domů, ale snažíme se vyhovět všem požadavkům ať už vzhledem k současné nabídce stavebních firem, tak k nově nabízeným materiálům a široké nabídce zboží na našem trhu. Veškeré námi nabízené domy i domy společnosti G-SERVIS CZ je možné po vzájemné konzultaci a odborném poradenství upravit na míru i nejnáročnějšímu žadateli.

Pro ucelený přehled naší výstavby Vám nabízíme prohlídky všech vzorových domů, které nabízejí různé typy námi nabízených a postavených domů. 
 
 

28.9.2013   Pro početné rodiny jsme připravili nový typový rodinný dům ROYAL

Naše společnost postavila nový typ domu s označením ROYAL. Tento dům je velice prostorný a jde o dvougenerační dům, který splňuje všechny kritéria moderního bydlení s dostatkem soukromí pro všechny.
Jelikož se jedná o další z našich vzorových domů, je možné i tento shlédnout. Podmínkou je jen nutná telefonický objednávka prohlídky.


 

16. 7. 2013   Příjďte si prohlédnou RD Atomic , Sviadnov

V současné době je v plném proudu výstavba dalšího vzorového domu. Jedná se o nový typ domu s názvem ATOMIC, který je vidět již pohledově od staré silnice v minimální vzdálenosti od samotného města Frýdek-Místek. Jedná se o nově vznikající lokalitu s výbornou dostupností.

 

 

2. 7. 2013   30. 7. 2013 otvíráme další z našich vzorových domů - řadový dům Karviná

Určitě se příjďte podívat do dalšího z našich vzorových domů, který otvíráme poslední červencový den. Jedná se tentokrát o řadový dům v lokalitě Karviná-Mizerov nacházející se nedaleko samotného centra města. Budeme se těšit na prohlídku s Vámi.

 

 

28. 6. 2013   Zahájena výstavba dalších řadových domů v Krmelíně na ul. Okrajní

Pro velký zájem investorů byla zahájena druhá etapa výstavby řadových domů včetně nové příjezdové komunikace, která přiblíží dostupnost a spojení s okolím. Řadové domy budou svým prostorovým uspořádáním totožné s již zhotovenými řadovými domy. Právě proto je možná prohlídka.

 


8. 6. 2013   Dostavujeme rodinný dům SIETA v Krmelíně na ul. Okrajní

Výstavba rodinného domu Siesta je v plném proudu. Konkrétně tento námi nabízený dům k prodeji v obci Krmelín se nachází v blízkosti řadových domů. Upravený jednopodlažní rodinný dům Siesta je o velikosti 3+kk má sedlovou střechu a velmi funkční vnitřní uspořádání.
Při vstupu do zádveří je po levici prostorná technická místnost vhodná pro odkládací prostory z chodby je vstup do koupelny, WC, dvou samostatných pokojů a obytné části, kde je obývací část propojena s části kuchyňskou. Z obývacího pokoje je zajištěn východ přes terasové dveře přímo na terasu, kde bude nový vlastník jistě rádi trávit chvíle pohody.

Domeček je situován do krásného a klidného prostředí obce Krmelín, která je nedaleko od Ostravy kde je i zde velmi dobrá dostupnost pomocí autobusové dopravy. Jak se říká je zde vše po ruce. Vše bude přiblíženo ještě díky nové příjezdové komunikaci, která se v současnosti začíná budovat. V současnosti je možné osobně shlédnout vývoj stavby přímo na místě a to na základě sjednané schůzky s našim zástupcem, který Vám rád poradí či zodpoví všechny Vaše případné dotazy.

 

 

30. 4. 2013   K našim 15. narozeninám jsme pro Vás připravili výrazné slevy

Mimořádná cena k našim 15. narozeninám. Řadové domy KARVINÁ. Neváhejte ani Vy a zavolejte na bezplatnou linku 800 266 826 nebo mobil: 603 487 087, kde se dozvíte veškeré informace o námi stavěných cihlových domech, pozemcích a veškerých poskytovaných výhodách.

 

19. 3. 2013   Spouštíme naše nové webové stránky

Představujeme Vám naše nové webové stránky. Doufáme, že Vám budou dostatečně nápomocné a přehledné. Obsah stále ještě doplňujeme, proto omluvte jejich neúplnost. Bližší informace ohledně naších produktů a služeb Vám sdělíme telefonicky, mailem, nebo osobně.

 

19. 2. 2013   Nové řadové domy KARVINÁ

Nové řadové rodinné domy - KARVINÁ-MIZEROV. Cena od 3 459 000,- Kč včetně DPH. Cena řadového domu, pozemku, garáže, terasy, zpevněné plochy a oplocení. Sleva při uzavření smlouvy do 31. 03. 2013 Neváhejte a kontaktujte nás ihned na 603 497 087.

 

9. 2. 2013   Řadové domy KRMELÍN - poslední dva domy k prodeji

Nepropásněte svou možnost k rychlému bydlení. Nabízíme poslední dva domy k prodeji. Jedná se o řadové cihlové rodinné domy v Krmelíně, které je možno si prohlédnout denně po telefonické dohodě na tel. čísle 603 487 087.

 

24. 1. 2013   Výstavba nového vzorového domu zahájena

Již jsme zahájili výstvabu nového cihlového rodinného domu ve Sviadnově, který bude našim zákazníkům sloužit jako vzorový dům. Tento moderní, progresivní rodinný dům určitě osloví každého zájemce, který chce levně, pohodlně a navíc moderně bydlet. Rodinný dům je vhodný pro čtyřčlennou rodinu, který je taky možno dle svých požadavků upravit. O veškerých našich rodinných domech a pozemcích je možno získat informace v našem vzorovém domě v Mariánských Horách denně od 10 do 17°° hodin. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 

 

 

 

Tisk Vytisknout stránku Přidat k oblíbeným Přidat k oblíbeným
Domy k prodeji
Nabídka pozemků
Akce a slevy
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít
Telefon Kontakt