Akce a slevy

HAVÍŘOV - BLUDOVICE    Od 1.6.2015 AKČNÍ NABÍDKA  pozemky za zvýhodněnou cenu

Nepřehlédněte tuto výjímečnou šanci k zakoupení parcely v Horních Bludovicích pro výstavbu svého vysněněného rodinného domu. Parcely o výměrách od 1797 m2 do 2273 mje nyní nabízena v ceně 400,-Kč /m2. Pozemky je možné prohlédnou s našim obchodníkem po telefonické domluvě: 603 487 087. 

  

 

KRMELÍN - OKRAJNÍ    Od 1.11.2013 AKČNÍ NABÍDKA  rodinného domu SIESTA  -200.000,- Kč

Ideální místo pro Váš nový rodinný dům: od 1.11.2013 nabízíme jednopodlažní rodinný dům SIESTA o velikosti 3+kk se slevou -200.000,- Kč  za "akční cenu" 2.300.000,- Kč. Jedná se o cenu za dům v současném stavu. Rodinný dům má fasádu a dřevěné venkovní obložení. Nachází se v klidné části obce Krmelín na ulici Okrajní v blízkosti lesa směr Proskovice. Nově byla v této lokalitě zprovozněna příjezdová komunikace, díky které je nyní velmi dobrá dostupnost s centrem obce.  

 

 

 

KARVINÁ-MIZEROV    TŘI VYBRANÉ TYPY ŘADOVCH DOMŮ DO 3.000.000,- K NASTĚHOVÁNÍ

Stavební pozemky na nihž jsou vystavěny řadové domy jsou umístěny v klidném, tichém místě cca 5 min. pěší chůze od lázní. Jedná se o jihovýchodní mírný svah s výhledem na Lysou Horu. V této lokalitě nabízíme k prodeji nízkoenergetické řadové domy.

V současné probíhají dokončovací práce na jednotlivých řadový domech, které můžete osobně shlédnout. Byla dostavěna příjezdová komunikace včetně páteřních sítí.

 

 

 

PROSTĚJOV - OLŠANY     POSLEDNÍ DŮM V TÉTO LOKALITĚ K PRODEJI

Obec Olšany u Prostějova je klidná větší obec v nezáplavové oblasti. Přímo v nabízené lokalitě naleznete základní a mateřskou školu, poštu i sportovní vyžití. Obec Olšany má dobré dopravní spojení do Prostějova i Olomouce (8 km po dálnici).  

 

 

OLOMOUC - KŘELOV     SLEVNILI JSME PRO VÁS RODINNÉ DOMY V TÉTO LOKALITĚ

Pozemky Olomouc - Křelov se nachází u hlavní cesty vedoucí z Křelova do Olomouce s výhledem na město. Část Křelov leží asi 4,5km na severozápad od města Olomouce. Část Břuchotín leží v jeho bezprostřední blízkosti. Obě obce se rozprostírají na mírném návrší v nezáplavové oblasti.

 

 

 

 

 

 

 

Tisk Vytisknout stránku Přidat k oblíbeným Přidat k oblíbeným
Domy k prodeji
Nabídka pozemků
Akce a slevy
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít
Telefon Kontakt