../data/Nemovitosti/REZIDENCEOLESNADOMY/Galerie/olesna_galerie_4.jpg ../data/Nemovitosti/REZIDENCEOLESNADOMY/Galerie/olesna_galerie_5.jpg ../data/Nemovitosti/REZIDENCEOLESNADOMY/Galerie/olesna_galerie_6.jpg ../data/Nemovitosti/REZIDENCEOLESNADOMY/Galerie/olesna_galerie_7.jpg ../data/Nemovitosti/REZIDENCEOLESNADOMY/Galerie/olesna_galerie_8.jpg ../data/Nemovitosti/REZIDENCEOLESNADOMY/Galerie/olesna_galerie_9.jpg

Nově nabízíme k prodeji pozemky určené pro bytovou výstavbu v lokalitě Frýdek - Místek na ulici Kvapilova. Jedná se o klidnou lokalitu s velmi dobrou dostupností, kdy je místo vzdáleno 0,7km od Aquaparku Olešná, 1 km od Tesca, 1 km od BauMaxu a 200 m od zastávky MHD.

Celý projekt je řešen jako rezidenční bydlení v oploceném areálu s vjezdovou branou.

V současné době probíhá územní řízení na projekt výstavby 8 řadových domů s podlahovou plochou 136 m2 a bytového domu s 13 byty o rozlohách 59 m2 a 79 m2.

Celková plocha pozemku činí 8 413 m2. Cena za m2  pozemku je 1.500,-Kč. Součástí ceny je i velký zděný zahradní domek s možností celoročního užívání.

Předpoklad vydání stavebního povolení 06/2016.

 

Vizualizace projektu:

rezidence Olešná - vizualizace projektu rezidence Olešná - vizualizace projektu rezidence Olešná - vizualizace projektu

 

REZIDENCE OLEŠNÁ POZEMKY

LokalitaFrýdek-Místek
Počet parcel8
Výměra pozemku8 413 m2

Cena více
1 500 Kč / m2

 

 

 

 

 

Tisk Vytisknout stránku Přidat k oblíbeným Přidat k oblíbeným
Domy k prodeji
Nabídka pozemků
Akce a slevy
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít
Telefon Kontakt